foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„ Życie dawkuje nam szczęście z umiarem, nie chce byśmy wszystko co najlepsze przeżyli w młodości”, dlatego Seniorze wyjdź z domu i przyjdź po swoje szczęście do Dziennego Domu Senior+ i Klubu Senior+- Czekamy na Ciebie.

W dniu 11.06.2015r. Uczestnicy Zespołu Ośrodków Wsparcia wyjechali do Brzegu Dolnego na zaproszenie tamtejszego Środowiskowego Domu Samopomocy na spotkanie integracyjne pt. „Rozśpiewana Europa”. Mieli tam okazję spotkać się z Uczestnikami Domów Środowiskowych m.in. z Wołowa, Żmigrodu, Oławy i wspólnie spędzić czas.

Każdy zaproszony ośrodek otrzymał kolorowe okolicznościowe koszulki dla swoich podopiecznych oraz nadmuchane balony, które zostały wypuszczone w niebo tworząc „Kolorowe niebo tolerancji”, co rozpoczęło imprezę. Uczestnicy brali udział w tańcach integracyjnych, zabawach i konkursach muzycznych, np. „Jaka to melodia”, „Jaki to  artysta”, „Jaki to instrument”, „Muzyka filmowa i bajkowa”, mieli okazję zrobić sobie tatuaże z henny, kolorowe warkoczyki, przejść się „ścieżką zmysłów” i przejechać dorożką po pobliskim parku oraz śpiewać karaoke.  Wszyscy Uczestnicy spotkania zostali poczęstowani kiełbasą i kaszanką z grilla oraz grochówką, a każdy z ośrodków otrzymał pamiątkowe zdjęcie. Pomimo upalnej pogody wszyscy dobrze się bawili i jeszcze długo będą wspominać mile spędzony czas.