foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„ Życie dawkuje nam szczęście z umiarem, nie chce byśmy wszystko co najlepsze przeżyli w młodości”, dlatego Seniorze wyjdź z domu i przyjdź po swoje szczęście do Dziennego Domu Senior+ i Klubu Senior+- Czekamy na Ciebie.

W dniu 06.05.2015 r. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Bielawie pojechali do Piławy Górnej na XV Jubileuszowy przegląd „Mini Listy Przebojów” zorganizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego. W przeglądzie piosenki nasz Ośrodek reprezentowali:

 

  • w występie solowym – Pan Dominik, samodzielnie zagrał na gitarze klasycznej i zaśpiewał utwór zespołu Daab, pt.: „W moim ogrodzie”,
  • w występie grupowym – Pani Izabela, Pan Dominik oraz Pan Zygmunt, którzy wykonali playback oraz układ choreograficzny do piosenki z repertuaru zespołu Piersi pt.: „Bałkanica.

Każdy spośród licznej grupy osób biorących udział w przeglądzie otrzymał dyplom oraz upominek w postaci drobnych instrumentów muzycznych. Po wspólnej zabawie i słodkim poczęstunku, szczęśliwi wróciliśmy do Placówki.

Relacja z Przeglądu na Telewizji Sudeckiej kliknij tutaj