foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„ Życie dawkuje nam szczęście z umiarem, nie chce byśmy wszystko co najlepsze przeżyli w młodości”, dlatego Seniorze wyjdź z domu i przyjdź po swoje szczęście do Dziennego Domu Senior+ i Klubu Senior+- Czekamy na Ciebie.

Czas kwarantanny i izolacji bardzo wszystkim dał się we znaki. Brakowało nam wspólnie spędzanego czasu i aktywności, którą panujący reżim sanitarny w znacznym stopniu ograniczył.  Całe szczęście małymi kroczkami wracamy do normalności, oczywiście zachowując wszelkie środki ostrożności :) Dzisiaj właśnie tj. 08.07.2020r., w nieco liczniejszym gronie, ale w maseczkach
i rękawiczkach, spotkaliśmy się na cyklicznych zajęciach integracyjnych „Rusz głową”. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Filią zmagali się z rozwiązywaniem zadań językowych, matematycznych, łamigłówek oraz rebusów i zagadek. Jak zawsze na tego rodzaju zajęciach było dużo śmiechu, ale też wysiłku intelektualnego, no bo w końcu przy tych wszystkich zadaniach trzeba było porządnie ruszyć głową :) Zabawa była przednia, wszystkim dopisywał dobry humor i waleczne zacięcie, dlatego też, pomimo różnicy w ilości zdobytych punktów przez poszczególne drużyny, wszyscy zajęli zaszczytne pierwsze miejsce :) :) :) ...a że zwycięstwo ma słodki smak, toteż nagrodą były słodkości i kawka do tego… czyli smacznie, miło i pożytecznie spędzone przedpołudnie :)
                                                                                                                                                                                                                                           A. Suchecka