foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„ Życie dawkuje nam szczęście z umiarem, nie chce byśmy wszystko co najlepsze przeżyli w młodości”, dlatego Seniorze wyjdź z domu i przyjdź po swoje szczęście do Dziennego Domu Senior+ i Klubu Senior+- Czekamy na Ciebie.

Zapraszamy Uczestników Dziennego Domu Senior+ oraz Klubu Senior+ do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt.„ZIMA”.
Celem Konkursu jest zachęcenie seniorów do aktywnego spędzania wolnego czasu,zwrócenie uwagi na piękno otaczającej nas przyrody oraz rozwijanie wrażliwości artystycznej Seniorów w dziedzinie fotografii.
Na fotografiach konkursowych powinny być przedstawione krajobrazy zimowe. Przedmiotem oceny będzie najciekawsze, wyjątkowe i intrygujące ujęcie krajobrazu zimowego.
Zdjęcia konkursowe należy dostarczyć osobiście lub przesłać do 16 lutego 2021 r. na adres e-mailowy: a.filip.zowbielawa.pl  w tytule wpisując: Konkurs Fotograficzny "ZIMA"
Rozstrzygnięcie Konkursu odbędzie się 19.02.2021r.
Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane na stronie internetowej Zespołu Ośrodków Wsparcia http://www.zowbielawa.pl/ oraz na facebooku https://www.facebook.com/zowbielawa
Poniżej Regulamin Konkursu.
Seniorzy, chwytajcie za aparaty, telefony i do dzieła! Zapraszamy do udziału!
Na Zwycięzców czekają nagrody!!!

Zobacz regulamin  

Formularz zgłoszenia